OK HOLDING vznikl 1.6.2011 a jeho členy jsou společnosti OK GROUP a.s., OK Group Slovakia, a.s., BOHEMIA BROKERS s.r.o., Steiner & Makovec s.r.o., OK Klient a.s. a ABC CONSULTING s.r.o., které jsou na trhu již řadu let. OK GROUP a.s., zakládající společnost OK HOLDINGu, působí na trhu od roku 1999 a svou činnost zvládá bez účasti zahraničního kapitálu, stejně jako ostatní společnosti holdingu. Výše zprostředkovaného pojistného činí 1,1 mld. Kč (stav k 1.6.2011).

Společnosti OK HOLDINGU si zakládají na dlouhodobých vztazích a pevných vazbách s klienty. Díky vyjednávací síle na trhu má klient záruku až 50% cenových zvýhodnění na pojistném, aktualizaci a správu pojistných smluv, efektivní a profesionální přístup při likvidaci pojistných událostí.

OK HOLDING je díky své velikosti a silné konkurenceschopnosti stabilním a spolehlivým partnerem v oblasti pojištění a finančního poradenství. Díky rozsáhlé síti obchodních zástupců má zastoupení po celé ČR.

OK HOLDING nabízí široké portfolio pojistných produktů. Mezi úzce specializované pojistné produkty patří také produkt Cargo Risk Management, – prezentovaný na těchto webových stránkách- který nabízí zcela ojedinělý a komplexní přístup k autodopravcům a k řízení jejich rizik spojených s tímto druhem podnikání.

VIZE: V řízení rizik dopravců být vždy o úroveň před konkurencí a být měřítkem kvality v oboru.

MISE: Usilovat o maximální spokojenost zákazníků a férově spolupracovat s dodavateli.